Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma aracılığı ile sorunsuz bir biçimde taşınma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Firma seçimi sırasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Firmaların sağlamış olduğu süreçlere bakıldığı zaman özellikle paketleme aşamasında hassas bir içeriğin ortaya oyulması gerektiği unutulmamalıdır.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

Dileyen kişiler İstanbul Ofis Taşıma şirketleri ile taşıma işlemlerini sigortalı bir biçimde de tamamlayabilir. Sigortalı işlemlerde kişilerin eşyalarının başında herhangi bir şey geldiği zaman bunun maddi olarak temin edilmesi sağlanmaktadır. Sigortalı olarak verilen hizmetlerin bir derece daha pahalı olabileceğinin de görülmektedir. Teknolojik aletlerin taşınmasında bir sıkıntı meydana gelirse öncelikli olarak hasar tespiti için sigortadan sorumlu olan firma ile iletişime geçilmelidir. Hasar tespitinin yapılmasından sonra dilerseniz direkt olarak maddi dilerseniz de eşyanın yenilenmesi şeklinde bu hasarların giderilmesi daha mümkün bir hal almaktadır.

Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Firmaları

İstanbul Ofis Taşıma aracılığı ile kişilerin eşyaları artık çok daha hassas ve sorunsuz bir biçimde depolanmaktadır. Sadece kırılacak olan eşyaların değil aynı zamanda teknolojik aletlerin de taşınması sırasında hem paketleme hem de nakliyat araçlarının özele seçilmesi gerekmektedir.Konusunda tecrübeli olan firmalardan destek almak bu konuda sizin için daha avantajlı olacaktır. Daha önce firmalardan hizmet almış kişilerin ne yönde adım attıkları da dikkate alınması gereken hususlardandır. Kullanıcı yorumları olumlu ise firmaların hizmet yapısı ile alakalı şüphe duymanız da gerekmeyecektir.

Ofis Taşıma için sabit bir fiyat kesinlikle yoktur. Eşyanın zorluğuna, taşıma standartlarına uygun olması ve gereken bilgilerin eksiksiz olması ve araç tipi fiyat konusunda oldukça önemli rol oynar.

Ofis Taşıma hizmeti alan tüm müşterilerimize taşıma sigortası yapıyoruz. Oluşacak en ufak sorunda sigortamız karşılamaktadır.

Ofis Taşıma tamamen Müşteri odaklı eşyaların temiz,düzenli ve titiz bir şekilde ofisiniz taşınır.

Tüm Belgelerimiz, Gereken Evrak ve Hizmetler eksiksiz olup . Şehirler arası ofis taşıma konusunda Yasağımız Yoktur.

Ofis Taşıma , Eşyalarınızın zarar görmeden profesyonel bir ekiple eşyaların depolama işlemidir.Eşyalarınızın tamamen hiç bir sorun olmadan taşınması işlemidir.

Verdiğimiz hizmet kesinlikle kurumsal firma olarak Güvenebilirsiniz.Zaten Taşınma İşleminden taşınma bitene kadar Herşeyden Haberdar Oluyorsunuz.

Yıllardır İstanbul ve çevresinde hizmeti vermekteyiz.Bu nedenle İstanbul'un en iyi ofis taşıma firması olarak göz önünde bulunuyoruz.

Ofis Taşıma fiyatları minimum 300 Tl'den Başlayıp Eşya boyutuna Göre Artmaktadır.

1+1 İçin En uygun Araç tipi - Küçük Araç Yeterlidir.

2+1 Eşya İçin Orta Boy Araç Yeterlidir.

3+1 Eşya İçin Büyük Araç Yeterlidir.

Ev'in Büyüklüğü ve Eşyanın çokluğuna Göre Araç Değişebilir.Firmamızda Gereken Her Türlü Araç Mevcuttur

Ofis Taşıma taşıma mesafesine göre fiyat değişikliği ön planda olup yakın mesafelerde kesinlikle indirim uygulanır.

Ofis Taşıma yükleme ve boşaltma öncesinde nakliyat aracımızın yükleme ya da boşaltma yapacağı yerlerin boş olması gerekmektedir. Bu sayede nakliyat aracımız rahat bir şekilde evinizin önüne yanaşıp trafiği meşgul etmeden yükleme ya da boşaltma yapacaktır.

Ofis Taşıma ağır eşyaların taşınmasında müşterilerimiz rahat olabilirler. Çünkü profesyonel ekibimiz her türlü güvenlik önlemlerini alıp ağır eşyaların taşınmasını basit bir hâle getiriyor.

Ofis Taşıma paketleme işlemi Eşyaları profesyonel ekiplerimiz A dan Z ye kadar Herşeyi Sarıyoruz.Eşya Sarımında Kullandığımız Malzelemeler; Balonlu Naylon, Streç,Bant,Karton,Köşebent,Kağıt

Cam eşyalar ve kırılacak eşyalara gereken yüksek hassasiyeti göstermekteyiz. Bu nedenle evinizi taşırken aklınızda her hangi bir sorun oluşmuyor.

Ev taşımanın püf noktası eşyaların düzgün toparlanmasından geçiyor. Eşyaların düzgün bir şekilde toparlanması bizler için önemli bir detay olup müşterilerimize eşyaların hangi odaya ait olduklarını belirgin bir kalem ile işaretlemeleri hem ekibimiz hemde sizler için çok önemlidir.

Taşınmak için en uygun gün kesinlikle hafta içi günleridir.Bir çok müşterimiz cumartesi veya pazar günleri taşınmak ister. Bizim sizlere tavsiyemiz kesinlikle hafta içi günleridir.

Taşınma gününden 3 gün önceden firmamızı 0212 432 11 11 nolu telefondan arayarak form oluşturuyorsunuz. Bizde ücretsiz ekspertiz yolluyoruz. Gereken araç tipi ve gereken malzelemeleri ona göre hazırlıyoruz.

Ofis Taşıma olarak profesyonel ekibimiz arasında mobilya ustamızda bulunuyor. Her türlü mobilyayı söküp taşınma gerçekleşen evde aynı şekilde kuruyoruz.

Taşınma esnasında evde bulunmanız profesyonel ekibimize eşyaları nereye yerleştireceği hakkında direktifler vermeniz çok daha iyi olur.

Kırılacak eşyalarınızı özel, sert plastikten oluşan kutulara koymaktayız. Bu sayede kırılacak eşyalarınız daha güvenilir bir şekilde taşınmış olacaktır.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız taşınmadan önce Balonlu Naylon ve Streç ile Paketleyip Taşınması daha kolay bir hale getirilir.